Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANNA och FLASKA, med lock, tenn, 1800-tal, kannan daterad 1807, oktagonal form, höjd ca 27 resp 35 cm
Bucklor, under med senare graverade nummer
504643
2017-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här