Snusdosor cigarettetui och flakong i silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLAKONG, CIGARETTETUI, SNUSDOR 2 st,. silver, 18/1900-tal, en dosa årsstämplad 1804, längd ca 7,5-12 cm, total vikt ca 296 g

504664

2017-11-30