Yrjö Kukkapuro karmstol

Yrjö Kukkapuro karmstol
Yrjö Kukkapuro karmstol
Yrjö Kukkapuro karmstol
Yrjö Kukkapuro karmstol
Yrjö Kukkapuro karmstol
Yrjö Kukkapuro karmstol
Yrjö Kukkapuro karmstol
Yrjö Kukkapuro karmstol
Yrjö Kukkapuro karmstol
Yrjö Kukkapuro karmstol
Yrjö Kukkapuro karmstol
Yrjö Kukkapuro karmstol

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YRJÖ KUKKAPURO EXPERIMENT KARMSTOL, 1980-tal, stålrör samt skinn, etikettmärkt, "Avarte", Finland, sitthöjd ca 37 cm

Bruksslitage, färgsläpp

504669

2017-11-29