Arne Norell fåtöljer
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ARNE NORELL, fåtöljer, 1 par, "Sirocco", palisander, skinnklädsel, lös plymå, sitthöjd ca 38 cm
CITES-intyg från Jordbruksverket medföljer
Slitage, fläckar, smärre skador på klädsel, solblekta
504670
2017-11-29