H

H
H
H
H

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRI MATISSE, efter, L´escargot/the snail, signerad och daterad i trycket 52, SPADEM 1973, printed in France, serigrafi, ca 60x78 cm

SPADEM: Société de la Propriété Artistique et des Dessins et Modèles

504674

2017-11-29