Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Danmark 1800-tal): Klingenberg med Skt. Knuds Kirke, Odense, olja på duk, ca 79x80 cm

Krackeleringar, repa, mindre färgbortfall

504681

2017-11-29