Kakeltavla 1700-tal

Kakeltavla 1700-tal
Kakeltavla 1700-tal
Kakeltavla 1700-tal
Kakeltavla 1700-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄGGKAKEL, fajans,1700-tal, sydeuropa, vinthundsmotiv, bestående av 6 plattor, totalmått 39x27 cm

Skador, lagningar

504688

2017-11-29