Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BONAD, Dalarna, 1800-tal, visar figurscen ur Tobits Bok, daterad 1825, målad på papper uppfodrad på duk, ca 110x130 cm
Uppfodrad, skador, senare ytskikt -fernissa?
504699
2017-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här