Klubbat för:
550 SEK
1 200 SEK
ARMRINGAR, 2 st., förgyllt silver resp. oädel metall fasettslipade glasstenar, en med svart emaljdekor, 1800-talets senare del
Emalj med omfattande slitage, stenar med repor, hack och fasettslitage
504709
2017-11-29