Armringar

Armringar
Armringar
Armringar
Armringar
Armringar
Armringar
Armringar
Armringar
Armringar
Armringar

Klubbat för:

550 SEK

1 200 SEK

ARMRINGAR, 2 st., förgyllt silver resp. oädel metall fasettslipade glasstenar, en med svart emaljdekor, 1800-talets senare del

Emalj med omfattande slitage, stenar med repor, hack och fasettslitage

504709

2017-11-29