Däckstol 1800-talets mitt

Däckstol 1800-talets mitt
Däckstol 1800-talets mitt
Däckstol 1800-talets mitt
Däckstol 1800-talets mitt
Däckstol 1800-talets mitt
Däckstol 1800-talets mitt
Däckstol 1800-talets mitt
Däckstol 1800-talets mitt
Däckstol 1800-talets mitt
Däckstol 1800-talets mitt
Däckstol 1800-talets mitt
Däckstol 1800-talets mitt

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DÄCKSTOL, 1800-talets mitt, bonad björk, skulpterad ryggbricka, klädsel i rotting, längd ca 150 cm

Smärre ytskador, sitsen med skadad rotting

504716

2017-12-06