Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, 1950-tal, troligen Italien, lackerad plåt, mässingsdetaljer, höjd 31,5, diameter 14
Ytslitage, en med klippt kabel
504723
2017-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här