Bordslampor 1950-tal

Bordslampor 1950-tal
Bordslampor 1950-tal
Bordslampor 1950-tal
Bordslampor 1950-tal
Bordslampor 1950-tal
Bordslampor 1950-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1950-tal, troligen Italien, lackerad plåt, mässingsdetaljer, höjd 31,5, diameter 14

Ytslitage, en med klippt kabel

504723

2017-12-06