Eldhundar 1800-tal

Eldhundar 1800-tal
Eldhundar 1800-tal
Eldhundar 1800-tal
Eldhundar 1800-tal
Eldhundar 1800-tal
Eldhundar 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELDHUNDAR, 1 par, mässing samt gjutjärn, 1800-talets slut, nyrenässans, höjd ca 26 cm, längd ca 40 cm

Slitage

504729

2017-11-29