Siri Rathsman blandteknik
Closed
2017-12-02
504731
| Sold for | 1 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SIRI RATHSMAN (1895-1974): Komposition, signerad och daterad S Rathsman 1951, blandteknik på papper, ca 53x41 cm