Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JIM DINE (USA, född 1935): Saw - Kunsthalle Bern, 1971, signerad i blyerts, litografisk poster, ca 78x56 cm
Oramad, skador
504736
2017-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här