Per Gummeson

Per Gummeson
Per Gummeson
Per Gummeson
Per Gummeson
Per Gummeson
Per Gummeson

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PER GUMMESSON (1858-1928): Falsterbo kyrka, signerad och daterad P Gummesson 1910, olja på duk, ca 46x38 cm

504753

2017-12-02