Skålfat tenn

Skålfat tenn
Skålfat tenn
Skålfat tenn
Skålfat tenn
Skålfat tenn
Skålfat tenn

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅLFAT, tenn, stämplad för Lars Persson Ödman, 1708, diameter 42 cm

Slitage, sprickor

504758

2017-11-29