Stig Lindberg litografier

Stig Lindberg litografier
Stig Lindberg litografier
Stig Lindberg litografier
Stig Lindberg litografier

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982) (5) Skönheten och odjuret, Askungen, 3 kompositioner, signerad och daterad Stig L i trycket, litografi, bladmått ca 29x20-23,5x21,5 cm, oramad

504763

2017-11-29