Certina New Art 14 k guld 1970-tal
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
CERTINA, New Art, armbandsur, 14 k guld, 1970-tal, plexiglas, automatiskt uppdrag, datum, refnr. 919.3810.65, läderarmband ej original, sölja ej original, diameter 33 mm
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Smärre bruksslitage.
504767
2017-11-29