Certina New Art 14 k guld 1970-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

CERTINA, New Art, armbandsur, 14 k guld, 1970-tal, plexiglas, automatiskt uppdrag, datum, refnr. 919.3810.65, läderarmband ej original, sölja ej original, diameter 33 mm

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Smärre bruksslitage.

504767

2017-11-29