Märklin lok och vagnar spår Ho
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MÄRKLIN LOK OCH VAGNAR, spår Ho, 1950-70-tal, bestående av diesellok 3066, 4 delar rälsbuss, 20 vagnar, bl.a 3 st vinvagnar 308, tankvagn 334, öppen godsvagn 311, godsvagn 310, personvagn 346/6, personvagn 348/1, mm dessutom medföljer Pocher "Termoplast", 3 vagnar av annat fabrikat samt ett skadat ellok
Diverse skador, delar saknas
504780
2017-12-06