Märklin lok och vagnar spår Ho

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MÄRKLIN LOK OCH VAGNAR, spår Ho, 1950-70-tal, bestående av diesellok 3066, 4 delar rälsbuss, 20 vagnar, bl.a 3 st vinvagnar 308, tankvagn 334, öppen godsvagn 311, godsvagn 310, personvagn 346/6, personvagn 348/1, mm dessutom medföljer Pocher "Termoplast", 3 vagnar av annat fabrikat samt ett skadat ellok

Diverse skador, delar saknas

504780

2017-12-06