Paul Aichele bronsskulptur

Paul Aichele bronsskulptur
Paul Aichele bronsskulptur
Paul Aichele bronsskulptur
Paul Aichele bronsskulptur
Paul Aichele bronsskulptur
Paul Aichele bronsskulptur
Paul Aichele bronsskulptur
Paul Aichele bronsskulptur
Paul Aichele bronsskulptur
Paul Aichele bronsskulptur
Paul Aichele bronsskulptur
Paul Aichele bronsskulptur
Paul Aichele bronsskulptur
Paul Aichele bronsskulptur
Paul Aichele bronsskulptur
Paul Aichele bronsskulptur
Paul Aichele bronsskulptur
Paul Aichele bronsskulptur

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PAUL AICHELE (1859-1910): Nymf, signerad Aichele och daterad -95, brons på röd stensockel, total höjd ca 108 cm

En arm något lös, sockel med sprickor och lagningar

504787

2017-11-30