Peder Josefsson serigrafi
Vollendet
2017-11-29
504792
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
PEDER JOSEFSSON (född 1943): "Grön-Svart", signerad och numrerad Peder Josefsson, 64/150, serigrafi, bladmått 43x43 cm