Märklintillbehör spår Ho

Märklintillbehör spår Ho
Märklintillbehör spår Ho
Märklintillbehör spår Ho
Märklintillbehör spår Ho
Märklintillbehör spår Ho
Märklintillbehör spår Ho
Märklintillbehör spår Ho
Märklintillbehör spår Ho

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MÄRKLIN RÄLS OCH TILLBEHÖR, spår Ho, 1950-70-tal, bestående av ca 300 rälsbitar, diverse lyktstolpar, brodelar, 10 stoppbockar, ställpultar, 26 växlar, stor mäng luftledningar och stolpar, kran 7051, figurer, mm, dessutom medföjer träd och buskar, hus, bilar mm från andra fabrikat

Diverse skador, rost, delar saknas,

504795

2017-12-06