Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAFFESKEDAR, TESKEDAR, SERVERINGSBESTICK, silver, Ryssland, Sverige, England, Finland, 1900-tal, längds längden ca 29 cm, totalvikt 910 g
Slitage, delvis gravyr
504816
2017-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här