Silverföremål 1900-tal
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
KAFFESKEDAR, TESKEDAR, SERVERINGSBESTICK, silver, Ryssland, Sverige, England, Finland, 1900-tal, längds längden ca 29 cm, totalvikt 910 g
Kuntoraportti
Slitage, delvis gravyr
504816
Päivämäärä:
2017-11-30