Silverföremål 1900-tal

Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

KAFFESKEDAR, TESKEDAR, SERVERINGSBESTICK, silver, Ryssland, Sverige, England, Finland, 1900-tal, längds längden ca 29 cm, totalvikt 910 g

Kuntoraportti

Slitage, delvis gravyr

504816

Päivämäärä:

2017-11-30