Tomtar Tyskland
Valmis
2017-11-29
504838
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
TOMTAR, 2 st, Västtyskland, Heissner, 1900-talets andra hälft, bemålat och patinerat lergods, märkta i foten, höjd 22 cm
Smärre bruksslitage