Tomtar Tyskland

Tomtar Tyskland
Tomtar Tyskland
Tomtar Tyskland
Tomtar Tyskland

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TOMTAR, 2 st, Västtyskland, Heissner, 1900-talets andra hälft, bemålat och patinerat lergods, märkta i foten, höjd 22 cm

Smärre bruksslitage

504838

2017-11-29