Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TOMTAR, 2 st, Västtyskland, Heissner, 1900-talets andra hälft, bemålat och patinerat lergods, märkta i foten, höjd 22 cm
Smärre bruksslitage
504838
2017-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här