Tomtar i miniatur

Tomtar i miniatur
Tomtar i miniatur

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

TOMTAR i miniatyr, 15 st, 1900-talets första hälft, sannolikt Tyskland, bemålat och patinerat lergods, höjd 3-7 cm

Smärre slitage

504840

2017-11-29