Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, underrede i mässing, skiva i onyx, höjd ca 46, 134x60 cm
Skivan med smärre skador
504896
2017-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här