Bord
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BORD, Louis XV stil, 1800-talets andra hälft, benställning och sarg i skuret trä, krederad och förgylld, skiva i röd marmor, höjd ca 78 samt 111 x 89 cm.
Bruks och åldersrelaterat alitage.
504898
2017-11-29