Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORD, Louis XV stil, 1800-talets andra hälft, benställning och sarg i skuret trä, krederad och förgylld, skiva i röd marmor, höjd ca 78 samt 111 x 89 cm.

Bruks och åldersrelaterat alitage.

504898

2017-11-29