Porträtt oljemålning

Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av Ulla Levin (född Holmström Arbottna Gård Muskö), olja på duk, ca 74x64 cm, oramad

Smärre yt och färgbortfall

504910

2017-11-29