Max Papart etsning
Vollendet
2017-12-01
504930
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994), figurkomposition, signerad och numrerad Max Papart 18/50, etsning, ca 21x15 cm