Max Papart etsning

Max Papart etsning
Max Papart etsning
Max Papart etsning
Max Papart etsning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994), figurkomposition, signerad och numrerad Max Papart 18/50, etsning, ca 21x15 cm

504930

2017-12-01