Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
WILLIAM OLIVER (England, 1823-1901): Kvinnoporträtt, signerad och otydligt daterad, W Oliver, 1881 ?, olja på duk, ca 60x44 cm
Enstaka färgbortfall
504931
2017-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här