William Oliver oljemålning
Valmis
2017-11-29
504931
| Korkein tarjous | 11 000 SEK |
| Arviointi | 10 000 SEK |
WILLIAM OLIVER (England, 1823-1901): Kvinnoporträtt, signerad och otydligt daterad, W Oliver, 1881 ?, olja på duk, ca 60x44 cm
Enstaka färgbortfall