William Oliver oljemålning

William Oliver oljemålning
William Oliver oljemålning
William Oliver oljemålning
William Oliver oljemålning
William Oliver oljemålning
William Oliver oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

WILLIAM OLIVER (England, 1823-1901): Kvinnoporträtt, signerad och otydligt daterad, W Oliver, 1881 ?, olja på duk, ca 60x44 cm

Enstaka färgbortfall

504931

2017-11-29