His Masters Voice resegrammofon
Klubbat för:
850 SEK
1 800 SEK
RESEGRAMMOFON, His Masters Voice, England, 1900-talets första hälft, svart fodral, förkromade detaljer, lådans höjd ca 15, 28,5x 41,5 cm, inkl. 2 fodral med 30 skivor, Linguaphone (Franska)
Bruksslitage, ej funktionstestad
504932
2017-11-29