Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, svärtat trä, skulpterad dekor, höjd ca 138, 93x58 cm
Nyckel saknas, mindre listdel saknas, smärre ytskador
504941
2017-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här