Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATBORD, inköpt på firma Svenskt Tenn, avbildad i möbelkatalog 1931, brännstämplat SMF i cirkel, svartlackerat, 2 iläggsskivor a bredd 55 cm, höjd ca 75, 150x95 cm

Ytskador, senare lackerat

504942

2017-11-29