Ikon Ryssland
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
IKON, Kristus Pantokrator, Ryssland 1800/1900-tal, målad på träpannå samt med rizza i brons/mässing med präglat mönster och med text, ca 31x26 cm
Krackelyr, mindre färgbortfall, bruks och åldersrelaterat slitage.
504948
2017-12-01