Ikon Ryssland

Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

IKON, Kristus Pantokrator, Ryssland 1800/1900-tal, målad på träpannå samt med rizza i brons/mässing med präglat mönster och med text, ca 31x26 cm

Krackelyr, mindre färgbortfall, bruks och åldersrelaterat slitage.

504948

2017-12-01