Koffert omgjort till soffbord
Vollendet
2017-12-01
504968
| Höchstes Gebot | 650 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
KOFFERT / SOFFBORD, 1900-talets början, mässingslister, på senare hjul, höjd 45, 101x55 cm
Slitage, delar saknas