Koffert omgjort till soffbord

Koffert omgjort till soffbord
Koffert omgjort till soffbord
Koffert omgjort till soffbord
Koffert omgjort till soffbord
Koffert omgjort till soffbord
Koffert omgjort till soffbord
Koffert omgjort till soffbord
Koffert omgjort till soffbord

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOFFERT / SOFFBORD, 1900-talets början, mässingslister, på senare hjul, höjd 45, 101x55 cm

Slitage, delar saknas

504968

2017-12-01