Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOFFERT / SOFFBORD, 1900-talets början, mässingslister, på senare hjul, höjd 45, 101x55 cm
Slitage, delar saknas
504968
2017-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här