Bröderna von Wright Svenska Fåglar 3 vol
2017-11-29
504970
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BRÖDERNA von WRIGHT, Svenska fåglar I-III. Stockholm, Ivar Baarsen, 1924-29.
Folio. 390 x 295 mm. Illustrerad med färgplanscher. Nötta halvfranska band. Ren inlaga. 3 volymer.
Ej genomgångna, slitage, skador