Bröderna von Wright Svenska Fåglar 3 vol

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRÖDERNA von WRIGHT, Svenska fåglar I-III. Stockholm, Ivar Baarsen, 1924-29.
Folio. 390 x 295 mm. Illustrerad med färgplanscher. Nötta halvfranska band. Ren inlaga. 3 volymer.

Ej genomgångna, slitage, skador

504970

2017-11-29