Bröderna von Wright Svenska Fåglar 3 vol
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRÖDERNA von WRIGHT, Svenska fåglar I-III. Stockholm, Ivar Baarsen, 1924-29.
Folio. 390 x 295 mm. Illustrerad med färgplanscher. Nötta halvfranska band. Ren inlaga. 3 volymer.
Ej genomgångna, slitage, skador
504970
2017-11-29