Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAVID TENIERS (1800-tal), hans art: Kroginteriör, olja på duk, ca 35x21 cm
Färgbortfall, krackelyr
504980
2017-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här