David Teniers hans art oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID TENIERS (1800-tal), hans art: Kroginteriör, olja på duk, ca 35x21 cm

Färgbortfall, krackelyr

504980

2017-12-01