Bataljscen oljemålning

Bataljscen oljemålning
Bataljscen oljemålning
Bataljscen oljemålning
Bataljscen oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) Bataljscen, olja på duk, ca 37x57 cm

Dubblerad, färtbortfall

504981

2017-12-01