Damporträtt oljemålning
2017-12-01
504984
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (ca 1780-tal): Porträtt av spanjorska, olja på duk, ca 68x52 cm
Uppfodrad