Kristus oljemålning

Kristus oljemålning
Kristus oljemålning
Kristus oljemålning
Kristus oljemålning

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPANSK SKOLA (16/1700-tal): Kristus, olja på duk, ca 160x101 cm

Retuscher, dubblerad, lagningar, krackelringar

504988

2017-12-01