Kristus oljemålning
Valmis
2017-12-01
504988
| Korkein tarjous | 17 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
SPANSK SKOLA (16/1700-tal): Kristus, olja på duk, ca 160x101 cm
Retuscher, dubblerad, lagningar, krackelringar