Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPANSK SKOLA (1700-tal): Marias kröning, olja på duk, ca 108x93 cm
retuscher, färgbortfall, dubblerad, krackerling
504990
2017-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här