Petter Thoen litografi

Petter Thoen litografi
Petter Thoen litografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETTER THOEN (född 1943): "I had a terrible dream...", signerad Thoen, numrerad 8/30, färglitografi, ca 40x60 cm.

505003

2017-12-01