Mässingsljusstakar jugend

Mässingsljusstakar jugend
Mässingsljusstakar jugend
Mässingsljusstakar jugend
Mässingsljusstakar jugend

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, för1 ljus vardera, jugend, 1900-talets början, mässing, höjd ca 31 cm

Smärre bucklor

505006

2017-12-01