Olle Bonnier oljemålning Konkret konst
Closed
2017-11-30
505009
| Sold for | 8 000 SEK |
| Estimate | 10 000 SEK |
OLLE BONNIER (1925-2016): Komposition, signerad och daterad O Bonnier -87, olja på duk, ca 35x46 cm