Olle Bonnier oljemålning Konkret konst

Klubbat för:

8 000 SEK

10 000 SEK

OLLE BONNIER (1925-2016): Komposition, signerad och daterad O Bonnier -87, olja på duk, ca 35x46 cm

505009

2017-11-30